• Новак
Сунвит, Миди Фустан За Лето-Женски Еднобојни Светки Фустан За Забава Со Долги Ракави, Црвен

Сунвит, Миди Фустан За Лето-Женски Еднобојни Светки Фустан За Забава Со Долги Ракави, Црвен

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Летен Миди Фустан-Женски Еднобојни Светки Со Долги Ракави А-Линија Партиски Фустан, Црвена Size : SUS : 4UK : 8EU : 34Bust : 33.86"Sleeve : 23.23"Length : 37.01"Size : MUS : 6UK : 10EU : 36Bust : 35.43"Sleeve : 23.62"Length : 37.40"Size : LUS : 8UK : 12EU : 38Bust : 37.01"Sleeve : 24.02"Length : 37.80"Size : XLUS : 10UK : 14EU : 40Bust : 38.58"Sleeve : 24.41"Length : 38.19"Size : XXLUS : 12UK : 16EU : 42Bust : 40.16"Sleeve : 24.80"Length : 38.58"Size : XXXLUS : 14UK : 18EU : 44Bust : 41.73"Sleeve : 25.20"Length : 38.98"Точка специфики. Сезона : umn И Зима. Пол : Жени . Материјал : Памучни Мешавини. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : V-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода. Тежина : 280~330гр(С-3ХЛ). Карактеристики : . 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилски и мода ве прават попривлечни. 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Ова е гроздобер женски летен секојдневен фустан кој комбинира секси и елегантна мода;. Овој секојдневен летен женски фустан може целосно да го покаже вашиот елегантен темперамент;. Погоден за пролетни и летни забави, патување, одмор и одмор;. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни го точното мерење на телото, за да можеме да ви дадеме предлог како да ја изберете вистинската големина, ви благодариме за разбирањето!. Имаме одлична услуга по продажбата, ако имате какви било прашања по купувањето, дефинитивно ќе ви го решиме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката