• Новак
Јувул Женски Ремен За Шпагети Цветен Фустан Возбудлив Раб Наборен Секојдневен Летен Фустан Бохо Лелеав Миди Фустан На Плажа На Клиренс

Јувул Женски Ремен За Шпагети Цветен Фустан Возбудлив Раб Наборен Секојдневен Летен Фустан Бохо Лелеав Миди Фустан На Плажа

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

1.Карактеристики : Печатење, Цврст, Секојдневен, Абење,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате.4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци, Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Костум За Четири Сезони Ве Молиме запомнете : рачно или нежно миење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Фустан информации За Производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА ЖЕНСКИ ФУСТАН карактеристики ќе ви се допадне разноврсноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен летен фустан на плажа или да ги носите како фустан за покривање костим за капење и да доживеете ултра брзо сушење вискоза во акција. ВЕТРОВИТО УДОБНИ мравки забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани. Користевме ткаена креп ткаенина изработена од Полиестер за да создадеме проточен сарафан кој е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време. УЖИВАЈТЕ ВО ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ Без разлика дали сте прекрасно голема, мала девојка или некаде помеѓу, ќе најдете одлично прикривање на плажа со кратки ракави од нашата палета од пет големини. Прекрасната завеса и лабавото удобно вклопување ја надополнуваат речиси секоја форма на телото. ПОВОД : Плажа/Секојдневен / Забава/Шопинг / Работа / Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби. летни фустани за жени 2023;фустани за свадбени гости за жени;летен фустан;трендовски наметки и вечерни фустани;фустан со плус големина;сарафани за жени секси;макси фустан со ракави;цветен фустан;летни фустани за жени 2023 миди;фустани за дипломирање;мини фустан;цветен фустан;фустан на плажа;фустани за жени 2023 работа;фустан со плус големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката