• Новак
Девојки Фустани Девојки Чипка Без Ракави Возбудувања Тул Принцеза Фустан Тркалезен Врат Чипка Туту Цвет Девојка Фустан Црвено 1-Години

Девојки Фустани Девојки Чипка Без Ракави Возбудувања Тул Принцеза Фустан Тркалезен Врат Чипка Туту Цвет Девојка Фустан Црвено

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Тул. Тип на ракав : Без Ракави. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Големина шема : . Големина : 110 Препорачана возраст : 1-2 Години Биста : 60см/23,62" Должина : 59см/23,23"Големина : 120 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 64см/25,20" Должина : 62см/24,41"Големина : 130 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 68см/26,77" Должина : 66см/25,98"Големина : 140 Препорачана возраст : 4-5 години Биста : 72см/28,35" должина : 70см/27,56"големина : 150 препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 76см/29,92" должина : 74см/29,13" моден дизајн,вашето мало бебе Ќе добие Многу Комплименти. Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Фустан. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Погоден За Секоја Пригода ,Тој Е за Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Носење Бебиња. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. девојки фустани, цвет девојка фустан, принцеза фустани за девојки, девојки ' фустани, фустани за девојки, цвет девојка фустани,.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката