• Новак
Мали Детски Девојки Чевли Со Лак Печатени Рамни Влечки Со Отворени Прсти Слатки Влечки Пријатна Домашна Удобна Летна Внатрешна Надворешна Лизгање На Празнични Ви?

Мали Детски Девојки Чевли Со Лак Печатени Рамни Влечки Со Отворени Прсти Слатки Влечки Пријатна Домашна Удобна Летна Внатрешна

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

5 ЕУ : 32 Препорачана возраст : 9-9.Обликуван среден ѓон за компресија за зголемена долготрајна удобност; Висок гумен врв за абразија за дополнителна издржливост и заштита за нив направен со широк, прилагодлив ремен за кука и јамка (во големини На Мали Деца и Мали Деца) за да им помогне брзо да се подготват и да излезат од вратата.91" Погоден За : Деца Големина : 25 НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 7.5 ЕУ : 26 Препорачана возраст : 3.32" Погоден За : Мало Дете Големина : 31 НАС : 13 велика БРИТАНИЈА : 12.81" Погоден За : Мало Дете Големина : 29 НАС : 11.71" Погоден За : Деца Големина : 24 НАС : 7.5 Години Нога Должина : 21. Материјалот за дишење што се користи во горниот дел на чевелот ја одржува тежината на целата светлина на чевелот, што го прави исклучително удобен за носење.5 велика БРИТАНИЈА : 11 ЕУ : 28.5 велика БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 25 Препорачана возраст : 2.5 Препорачана возраст : 5-5.87" Погоден За : Големите Деца Големина : 33 НАС : 1.5 ЕУ : 29 Препорачана возраст : 5.5-10 Години Нога Должина : 20.5 Години Нога Должина : 14. Прилагодливиот ремен за глуждот на чевлите за фустани за девојчиња не само што го надополнува обликот на вашите стапала, туку обезбедува и доволна поддршка и удобност, правејќи секој чекор да се чувствува лесен и природен.5 Години Нога Должина : 20cm/7.09" Погоден За : Мало Дете Големина : 30 НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 11.57" Погоден За : Мало Дете Големина : 28 НАС : 10.5 Години Нога Должина : 15. Ѓонот е дизајниран да биде отпорен на лизгање, обезбедувајќи подобар стисок и стабилност, така што можете да одите со доверба дури и на влажни и лизгави површини.39" Погоден За : Големи Деца сандали со светкавиот rhinestones на предната страна доаѓа во многу бои,како што се шампањ,сребро,злато,бела.5 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 28 Препорачана возраст : 4.5 велика БРИТАНИЈА : 1 ЕУ : 33 Препорачана возраст : 9.Тоа е идеално одговара за летото носат,sundresses,здолништа и панталони.5-5 Години Нога Должина : 17.5-4 Години, Нога Должина : 16cm/6.5 Препорачана возраст : 10-10.10" Погоден За : Деца Големина : 26 НАС : 9 велика БРИТАНИЈА : 8.5-6 Години Нога Должина : 18.5 Препорачана возраст : 7-8 Години Нога Должина : 19.It е убав подарок за мали деца девојки, мали деца, големи деца сандали вашето дете може да ги носи овие сандали со потпетици за да учествува во секоја пригода како цветни девојки,училиште,забава,летна свадба,излети,роденден,плажа,базен,патување,секојдневна пригода. Овие чевли имаат разноврсен дизајн, погоден за свечени прилики како што се вечерни забави, церемонија на дипломирање и свадби, како и обични прилики како што се состаноци, шкул и шопинг, правејќи го вашето мало девојче да се чувствува самоуверено, удобно и елегантно во секоја ситуација.Големина : 23 НАС : 7 велика БРИТАНИЈА : 6.30" Погоден За : Деца Големина : 27 НАС : 9.60" Погоден За : Мало Дете Големина : 32 НАС : 1 велика БРИТАНИЈА : 13. Овие детски потпетици ви овозможуваат да ги носите долги периоди без да се чувствувате уморни.5 Години Нога Должина : 16.Поставата за дишење и внатрешниот единствен материјал ги одржуваат нозете на децата секогаш суви и опуштени овие сандали за мали деца имаат цврсто и практично затворање со кука и јамка, што е лесно за вашата мала принцеза да го стави или исклучи themselves. Чевлите прифаќаат едноставен и стилски стил на дизајн, а ременот за глуждот ја подобрува убавината на вашите стапала, создавајќи чувство за мода, додека сепак одржува елегантен и софистициран стил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката