• Новак
Флеш Маици Дами На Маици

Флеш Маици Дами На Маици

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Флекс маици дами пакет на маици вклучува 4-3 "долги маици, 2-2.5" долги маици, и 2 - 2.25" долги маици. Овие маици обезбедуваат конзистентна висина на сите ваши снимки. Го подобрува растојанието од маичката, се свиткува при удар. пакување од 8 маици 4-3 "маици за возачи, 2-2,5" маици за патеки, 2-2,25 пегли/маици за патеки поставува конзистентни свиткувања на висината на топката при удар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката