• Новак
Без Свиткување Клипови За Коса, Без Набори Клипови За Коса Навивам Иглички Клипови Со Фризура Шишки Бранови Шминка - - - - - Б4

Без Свиткување Клипови За Коса, Без Набори Клипови За Коса Навивам Иглички Клипови Со Фризура Шишки Бранови Шминка - - - - -

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

●Без Дизајн На Бразди, штипките за навивање без бразди не се пила и не оставаат бразди на вашата коса дури и по долго носење. Quality Callips направени од издржлив нерѓосувачки челик можете да ги користите за многу пати, не ќе ' рѓа, оцрни или оштетување. Пролетниот тест за печатот е повеќе од 2000 пати, нема деформација, а еластиката е непроменета. `+Практична алатка за коса овие шминка клипови за коса се одлични алатки за држење на косата кога спиете, шминкате, стилизирате или миете лицето, погодни за сите видови типови коса и може да се нанесат и за влажна и за сува коса, не грижете се дека вашата фризура. и тресне ќе биде надвор од форма. ●Широки Апликации● Класични И елегантни шноли без набори во форма на лист погодни за различна секојдневна употреба, шминка, миење лице, стилизирање на косата и колокација на фризури итн. 6 ПАРЧИЊА Без Свиткување Клипови За Коса, Без Набори Клипови За Коса Навивам Иглички Клипови со Шишки За Фризура Бранови Шминка-Б4.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката