• Новак
Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Крејд Боксстер Порше

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Крејд Боксстер Порше

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Производот е достапен

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : 3Ч. За : Крајд Порше Боксстер. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката