• Новак
Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Змеј Зелен Бисер Еврован Фолксваген

Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Змеј Зелен Бисер Еврован Фолксваген

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Производот е достапен

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : C6 P. За : Змеј Зелен Бисер Фолксваген Еврован. Вклучува Подлога. Направени во САД!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката