• Новак
МОРТИЦ ЛЕД Бини Шапка Со Лесна, Унисе ЛЕД УСБ ФАРОВИ За Полнење Плетена Капа Фенерче Светла За Глава Шапка Жени Мажи Подарок

МОРТИЦ ЛЕД Бини Шапка Со Лесна, Унисе ЛЕД УСБ ФАРОВИ За Полнење Плетена Капа Фенерче Светла За Глава Шапка Жени Мажи Подарок

Rating 
DEN 311.84

Достапност
Производот е достапен

Унисекс Шапка За Грав со Светлина, USB ПРЕДВОДЕНА ОД Фарови ЗА Полнење, Најдобри Подароци За Тато Татко Мажи Сопруг, Зимска Топла Плетена Капа за, За Спортови На Отворено Трчање пешачење . Спецификации : . Како топла зимска капа со ПРЕДВОДЕНИ фарови, може да ви овозможи да гледате ноќе и да го збогатите квалитетот на животот. Тоа е идеално капаче за фарови за зимско трчање и авантуристи на отворено. Ова е топла, удобна плетена капа што може да се пере, што е исто така најдобриот избор за подарок за вашите пријатели. Плетената капа е совршен подарок за семејството и пријателите на Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени и годишнини. . Име На Предметот : Плетена Капа . Материјал : Плетени . Пол : Унисекс . Напојување : 2 x Батерии Со Копчиња (Вклучени) . Карактеристики : Плетена Капа, СО ЛЕД Светло, Топло, Целосно совпаѓање, Цврста Боја . Големина : 20см х 30см/7.87 "х 11.81" (Прибл.) . Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. . Пакетот Вклучува : . 1 х Плетена Капа Премиум ткаенина : Изработена од висококвалитетен спандекс, топол, дише, пријателски за кожата и удобен. ЛЕД шапка за грав : Ова не е само топла зимска капа за грав, туку и фенерче без раце за да ве загрее и осветли навечер. Преклопување : плетената капа е мала и лесна за носење и може да се преклопи и да се стави во торбата кога не се носи. Идеален подарок : топлата капа со цврста боја е идеален подарок за семејството и пријателите да ја покажат вашата грижа и љубов. Широк спектар на употреба : ОВАА ЛЕД шапка е совршена за активности на отворено, особено пешачење кучиња, трчање, риболов, качување, пешачење и кампување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката