• Новак
14К бело злато рамка за обетки - жени - жени

14К бело злато рамка за обетки - жени - жени

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

14К бело злато 4,50мм обетки од обетки од лути - жени. Обетките со обетки издвојуваат елегантна и софистицирана претскажување, но сепак се толку едноставни и безвременски. Пожелно и разноврсна овие обетки можат да се носат со која било облека, од еден секојдневен ден во канцеларијата до официјален настан со црна вратоврска. Нивната брилијантност на златото од 14 карати ќе ги остави гледачите во страв. Нашите убаво изработени CZ (кубни цирконија) обетки од обетки се направени со купувачот во умот. Опремена со објава и поддршка од пеперутка за безбедно вклопување. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). 14к бело злато. Бела златна боја. Шупливо злато. Жени (женски). Возрасни/постари/тинејџери. Кубна цирконија. Пост-со-фикција. Мода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката