• Новак
Јаглерод Експрес Булдог Максима Хантер Нок Јака, 250

Јаглерод Експрес Булдог Максима Хантер Нок Јака, 250

Rating 
DEN 1599.84

Достапност
Производот е достапен

Булдог Нок Јаките додаваат сила и издржливост за време на ударот на крајот на нок, одговара на многу популарни јаглеродни Експресни шахти. 12-Пакет Јаглерод Експрес Булдог Максима Хантер Нок Јака, 250 : Максима Хантер Нок Јака 250. 100 жито; навојните влошки На Златниот Врв се прецизно обработени само од врвни материјали. 11/32; Квалитет контролиран до толеранции на спецификации водечки во индустријата. 1 десетина; влошка која обезбедува целосна концентричност за повторлива точност. Совршен за внатрешни места, надворешно поле, НАДВОРЕШНА ФИТА, надворешно 3-Д, лов со механичка широка глава.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката