• Новак
Експо Интл Џејла Цветни Булчински Свадба Гостин Книга

Експо Интл Џејла Цветни Булчински Свадба Гостин Книга

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Оваа бела ткаенина покриена со невестинска книга за гости е извезена со сатенски зашиени стебла и лисја. Дизајнот е нагласен со 7/8" димензионални цвеќиња од органза и украсени со 3мм центри за бисерни кластери, совршени за денот на венчавката!Книгата за гости е полна со врзани страници со потпис за прекрасен спомен на невестата. Големината на книгата за гости е 6 1/2 " х 9 5/8".Оваа книга за гости е дел од Свадбената Колекција Џејла; женска цветна невестинска колекција. Оваа бела ткаенина покриена со невестинска книга за гости е извезена со сатенски зашиени стебла и лисја. Дизајнот е нагласен со 7/8 " димензионални цвеќиња од органза и украсен со 3мм центри за бисерни кластери, совршени за денот на венчавката! Книгата за гости е полна со врзани страници со потпис за прекрасен спомен на невестата. Големината на книгата за гости е 6 1/2" х 9 5/8". Оваа книга за гости е дел од Свадбената Колекција Џејла; женска цветна невестинска колекција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката