• Новак
Фрижидер Врата Корпа Полица Замена ЗА ФРИЖИДЕР GLRT184TCW Фрижидер-Компатибилен СО AP Вратата Бин

Фрижидер Врата Корпа Полица Замена ЗА ФРИЖИДЕР GLRT184TCW Фрижидер-Компатибилен СО AP Вратата Бин

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Почетна Компоненти Замена 240338001 Фрижидер Врата Корпа Полица ЗА Фрижидер GLRT184 TCW7 фрижидер ве Молиме запомнете : ова Е Почетна Компоненти Бренд замена дел, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти. Почетна Компоненти Замена 240338001 Фрижидер Врата Корпа Полица ЗА Фрижидер GLRT184 TCW7 фрижидер. Ултра издржлив, висококвалитетен материјал се спротивставува на абење со текот на времето. Лесна домашна инсталација. Достапен начин за продолжување на животниот век на вашата машина. Ве молиме проверете го оригиналниот дел за да потврдите дека го купувате вистинскиот производ. Компатибилен АП2115859 Корпа За Врата за Дел Број 240338001, АП2115859, 240338005, 891049, АХ429871, ЕА429871, ПС429871.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката