• Новак
Супер Меки Фланелни Ќебиња Против Пилинг, Дигитален Град Пријатно Меки Топло Сите Сезони Фрлаат Ќебе за Постелнина За Софа, 80 x60

Супер Меки Фланелни Ќебиња Против Пилинг, Дигитален Град Пријатно Меки Топло Сите Сезони Фрлаат Ќебе за Постелнина За Софа,

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Lnwh Ќебето е направено од 100% висококвалитетен фланелен против пилинг, кој е против пилинг, против брчки, хипоалергичен, не-пролевање, многу погоден за луѓе кои се склони кон алергии и астма. Страната А користи здрави и еколошки пигменти кои се повисоки од индустријата за да го направат ќебето да изгледа поживописно и поубаво, со одлична технологија против избледување; страната Б има кадифен допир што се заклучува во топлина во секое време, а кога кожата ќе го допре ќебето, топлината ќе се ослободи веднаш обезбедува континуирана топлина во студено време. Одлична изработка, извонредна изработка, одлични шевови и фини шевови, обезбедувајќи ви најмек допир и најдобро искуство со спиење. Совршени за внатрешна и надворешна употреба, без разлика дали е лето или зима, нашите фланелни ќебиња гарантирано ќе бидат екстра меки и меки во текот на целата година. Лесна нега, машинско перење, брзо сушење, издржливо, не користете белило. Прекрасна шема за комплетирање на шик чувството во вашата соба-прекрасните бои и дизајни на кадифеното ќебе само ја подобруваат убавината на вашиот кауч, кауч, кревет и простор за живеење, ова е совршено ќебе. Материјал : 100% висококвалитетен фланелен против пилинг, без пролевање, против брчки. Димензии : 4 големини можат да изберат 40 "x30", 50" x40", 60" x50", 80"x60". Сценарио за апликација : Погоден За кревет, софа, кампување на отворено, внатрешно или надворешно кино или патување. Инструкции За перење : машинско перење, брзо сушење, лесна нега, издржливо, не користете белило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката