• Новак
Мини фустан со светки гани

Мини фустан со светки гани

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Гани мини фустан целосно покриен со светки, збогатен со длабоко V-деколте и широк отвор на грбот. Се одликува со тенки ремени што треба да се врзат одзади и е затворен со невидлив страничен патент. Наредени, со лабава & nbsp одговара. Моделот е висок 177 см и носи ГОЛЕМИНА ЕУ 34. Материјал : 100% ПЛ. ШИФРА : 231671ДАБ000023-803-родител. Мини фустан со светки гани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката