• Новак
Женски Фустани Дами Против Вратот Камизола Цврста Боја Тенок Фит Плисиран Неправилен Раб Без Ракави В Вратоврска Вратоврска Половината Кошула Фустан Женски Забав

Женски Фустани Дами Против Вратот Камизола Цврста Боја Тенок Фит Плисиран Неправилен Раб Без Ракави В Вратоврска Вратоврска

Rating 
DEN 575.84

Достапност
Производот е достапен

Сезона : Пролет, Лето, Aut. Пол : Женски. Материјал : Полиестер. Дизајн : Вратот На Екипажот, Тенок Фит. Тип на ракав : без ракави. Дебелина : стандард. Пакетот содржи : 1 х Женски Фустан.Летни Возбудливи Фустани За Жени Фустани Џебови табела Со Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 76см/29.92" Половината : 70см/27.56" : 87см/34.25" Должина без Прерамки : 79см/31.10"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 82см/32.28" Половината : 76см/29.92" : 93см/36.61" должина БЕЗ РЕМЕНИ ЗА РАМО : 80см/31.50"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 88см/34.65" половината : 82см/32.28" : 99см/38.98" ДОЛЖИНА БЕЗ РЕМЕНИ ЗА РАМО : 81СМ/31.89"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 94см/37.01" половината : 88см/34.65" : 105см/41.34" должина без Ремени за рамо : 82см/32.28"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 100см/39.37" ПОЛОВИНАТА : 94СМ/37.01" : 111см/43.70" Должина без ремени за рамо : 83см/32.68" големината е на малата страна И НЕ Е ПОГОДНА ЗА СЕКОГО. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. Дами V Вратот Камизола Фустан Солидна Боја Тенок Одговара Плисирани Неправилни Полите Фустан Без Ракави V Вратот Вратоврска Половината Кошула Фустан. Дизајн : Вратот На Екипажот, Цврста Боја, Чипка. Повод : Забава, Свадба, Роденден, Шопинг, Запознавање, Забава За Викенд, Плажа, На Отворено, Одмор, Секојдневен Итн. долги фустани за жени. зимски фустани за жени 2023 година. женски фустани секојдневен долг ракав. фустани за жени 2023 обична миди должина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката