• Новак
Замена за 2014-Инфинити П Лево Тело За Гас За Вбризгување Гориво

Замена за 2014-Инфинити П Лево Тело За Гас За Вбризгување Гориво

Rating 
DEN 3570.56

Достапност
Производот е достапен

2014-2015 Инфинити Q70 Лево Тело За Гас За Вбризгување На Гориво (3.7 / Хибрид)ОДГОВАРА : 2014 - 2015 Q70 3.7 V6 3.7 L Автоматски 4-Врата Седан2014 - 2015 Q70 Хибрид V6 3.5 L АВТОМАТСКО СОБРАНИЕ На Комората Со 4 Врати ВИСТИНСКИ Oe Дел NEWGrade : Вистински Oe Part Availability : Достапно за дијаметар на нарачката : Вклучена Е Заптивка или Заптивка 60.0 : Вклучен Мотор За Контрола На Воздухот Во Нидл : ТИП НА ТЕЛО На ГАС : вклучен сензор за положба на елеиктротл : Јесфитс Години : 2014 2015фитс Мотори : Оем #С : 16119-Јк20а, 16119-Јк20кпроизвод Атрибути : ТИП НА АКТИВИРАЊЕ : Елеик Калифорнија Предлог 65 : Предупредување За Рак. Адвертенсија ккр нцер. Рекламирање Рак. Www.p65warnings.ca.gov Производител : Количина Потребна По Единица : 1 Термл Конектор Тип : Сечило Термл Пол : Машки Термл Количина : 6 ГАС КОМОРА СОБРАНИЕТО ВИСТИНСКИ ОЕ ДЕЛ НОВО Ги Исполнува ИЛИ Ги Надминува сите владини стандарди за безбедност барања Ги Исполнува Или Надминува Оем Дилер Квалитет : висок квалитет и гарантирано одговара НА оем #с : 16119-ЈК20А, 16119-ЈК20Ц Одговара Изберете : 2014-2015 ИНФИНИТИ П70 3.7 6 Цил 3.7 Л И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката