• Новак
Skilcraft Nsn Длето Врвот Цевка Тип Хајлајтер

Skilcraft Nsn Длето Врвот Цевка Тип Хајлајтер

Rating 
DEN 179.36

Достапност
Производот е достапен

Хајлајтерите од типот џамбо цевка имаат издржлив врв на длето за фини, средни или смели потези. Секој хајлајтер со врвен квалитет содржи светло флуоресцентно мастило. Транспарентното мастило за брзо сушење нагласува важен текст во книгите и на хартија. Бојата на бурето и капачето укажува на боја на мастило. Мастилото Е одобрено ОД ACMI нетоксично.Димензија-3 л х 6 В х 2 д во.Тежина на предметот-1 килограми.- SKU : TGRDC120350 7520-00-460-7598 SKILCRAFT Длето Врвот Цевка Тип Хајлајтер - Длето Маркер Точка Стил - Флуоресцентни Розова Мастило - 12 / Кутија Тип На Производ : Хајлајтер. Земја на Потекло : Сад. Пост-потрошувачки-отпад% : 0%. Рециклирани : Не. Рециклирана Содржина : 0%. Боја На Мастило : Флуоресцентна Розова. Маркер Точка Стил : Длето. Се одликува со издржлив врв на длето за фини, средни или смели потези. Содржи светло, живописно флуоресцентно мастило. Брзо сушење и нетоксично. Бојата на бурето и капачето укажува на боја на мастило. Флуоресцентна Розова Боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката