• Новак
Карактеристики компатибилни со 2009 година- Хонда одговара на левиот возач халоген со сијалица

Карактеристики компатибилни со 2009 година- Хонда одговара на левиот возач халоген со сијалица

Rating 
DEN 790.24

Достапност
Производот е достапен

Специфичен производ на производот ТИПЕСКИ : КомпозитБули вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Затемнет хром Bezels Custom пакет : Nofit : Директен фитмимент Тип : Директна замена на делот Број : 33150 TK6 A11 PARTS Број на број : HO2502137 INTERCHANGE Дел Број : 33150 TK6 A11, HOR25137 TKNARNANTYSTINGY : 1-годишен линк со линкот за време -Милеа гарантирана од компонентите со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување -производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Sport OE Број : 33150 TK6 A11. Број на делови : HO2502137. Број на размена на дел : 33150 TK6 A11, HO2502137.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката