• Новак
Фарови Компатибилни Со 2005-Мицубиши Галант Десен Патнички Халоген Со сијалица

Фарови Компатибилни Со 2005-Мицубиши Галант Десен Патнички Халоген Со сијалица

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Тип На Склопување : Вклучени Композитни Сијалици : Со Сијалица(и)Тип На Сијалица : Боја На Халогенленс : Јасен Сноп За Леќа : No Fit : Директен Тип На Фитинг : Директна Замена Друг Дел Број : MN161852 Parts Линк Број : Mi2503127nterchange Дел Број : MN161852, Mi2503127 Гаранција : 1-година неограничено-Гаранција ЗА КИЛОМЕТРАЖАПРОИЗВЕДЕНИ Од Компоненти Со Врвен Квалитет, ова е вашата најдобра опција И Ефтина Замена За Вашите Потреби За Обнова, Поправка И Одржување - Производ За Замена На Ое За Вашиот Оштетен Или Постар Фабрички Дел.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Десницубиши2005 - 2007 Галант СЕВОЕ Број : МН161852. Број на линк : МИ2503127. Размена На Дел Број : МН161852, МИ2503127. Одговара Избери : 2007-2009 МИЦУБИШИ ГАЛАНТ ЕС 2006 МИЦУБИШИ ГАЛАНТ Е ВИСОКА/ЛС ВИСОКА 2011-2012 МИЦУБИШИ ГАЛАНТ ФЕ 2004 МИЦУБИШИ ГАЛАНТ ЕС МЕДИУМ/ЛС МЕДИУМ 2005 МИЦУБИШИ ГАЛАНТ Е ВИСОКА 2010 МИЦУБИШИ ГАЛАНТ ЕС/СЕ и повеќе - додадете го вашето возило на нашето вклопување графичка контрола за проверка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката