• Новак
Адон ХДМИ2ХДМИ10Ф Адон ХДМИ 1. Машки До Машки Црн Кабел- компатибилен со избрани уреди

Адон ХДМИ2ХДМИ10Ф Адон ХДМИ 1. Машки До Машки Црн Кабел- компатибилен со избрани уреди

Rating 
DEN 160.00

Достапност
Производот е достапен

Додаток ДОДАТОЦИ HDMI каблите обезбедуваат врска со голема брзина помеѓу уредите овозможени СО HDMI. Овој HDMI кабел од 10 стапки вклучува 2 машки конектори и издржлива висококвалитетна конструкција за да обезбеди сигурна hdmi до HDMI врска помеѓу уреди како Што се HDTVs и blu-Ray или dvd плеери. Поддржува целосна 1080p со стапка на освежување од 120hz. HDMI2 HDMI10 F вклучува 3 годишна гаранција. : Тип на кабел : HDMI Должина На Кабелот : 10 ft Конектор На Првиот Крај : 1 x HDMI Машки HDMI 1.3 Дигитален Аудио/Видео Конектор На Вториот Крај : 1 x HDMI Машки HDMI 1.3 Поддржан Дигитален Аудио/Видео Уред : Поддржан Уред За Аудио/Видео Уред : ТВ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката