• Новак
Крег Рамки Баухаус 200, Рамка За Слика, Темно Орев Кафеава

Крег Рамки Баухаус 200, Рамка За Слика, Темно Орев Кафеава

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Со чисти праволиниски линии и квадратен профил, оваа рамка за слика е идеална за повеќето модерни потреби за декор. Серијата рамки за слики Баухаус има обликување со композитно дрвено јадро и ламинатна обвивка. Оваа елегантна рамка за слика од два инчи е завршена во рустикален темен орев. Со малку мазна бела подлога можете да ги подигнете вашите отпечатоци на следното ниво. Остра и задебелена, оваа кафеава рамка за слика Баухаус е совршена комбинација на рустикална и модерна. Крег Рамки Баухаус Модерен Темно Орев Рамка За Слика : рамка материјал : мдф композитни. Рамка заврши : ламинат заврши. Боја на рамка : рустикален темно орев. Компоненти : акрилик, картон поддржувач со жица виси комплет. Избраната големина треба да биде еднаква на големината на фотографијата/печатењето/постерот што се врамува.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката