• Новак
Росариви Постави Надувување Фламинго Шапка Прстен Фрлање Игра Играчка Партија Играчка

Росариви Постави Надувување Фламинго Шапка Прстен Фрлање Игра Играчка Партија Играчка

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Опис ајде да играме партиски игри! Играта за фрлање прстен на надувување е одлична за деца, носете ремени за фрлање капа од фламинго на главата и направете го прстенот за фрлање подвижна цел, исто така зголемете ја среќната фестивалска атмосфера на забавата. Карактеристики-Боја : Избрана Боја-Материјал : Пвц-Големина : Околу 28,00Х28, 00Х33, 00см/11, 00Х11, 00Х12, 97ин-изработен е од квалитетни материјали за издржливост . - Децата ќе се забавуваат фрлајќи прстени кон целите. - Шапката фламинго, исто така, може да биде наградата за победникот што ќе се носи на главата. - Прстенот и фламинго шапката се на надувување, можете да ја издувате ако немате потреба, така што ќе биде лесно да се чува. - Погоден за деца и возрасни да играат заедно.Вклучен пакет : 1 х Шапка 4 х Прстени за Фрлање изработен е од квалитетни материјали за издржливост. Децата ќе се забавуваат фрлајќи прстени кон целите. Шапката фламинго, исто така, може да биде награда за победникот што ќе се носи на главата. Прстенот и фламинго шапката се на надувување, можете да ја издувате ако немате потреба, така што ќе биде лесно да се чува. Погоден за деца и возрасни да играат заедно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката