• Новак
HH-670K-2.4 G 12v 6V Приемник И Далечински Управувач За Деца Електричен Автомобил

HH-670K-2.4 G 12v 6V Приемник И Далечински Управувач За Деца Електричен Автомобил

Rating 
DEN 2714.24

Достапност
Производот е достапен

Сосема нов висок квалитетизработени од висококвалитетни материјали за издржливост-670 K-2,4 G 12v 6 V Детски Приемник За Електрично Возило И Далечински Управувач производот е погоден за одредена детска играчка за возење, ве молиме погрижете се да ги купите деловите што изгледаат исто како и original.Name : Детски Приемник За Електрично Возило и Далечински Управувач (по избор) : Далечински Управувач, Hh-670 K-2,4 G 12v Приемник, HH-670 K-2,4 G 6 V Приемник, HH-670 K-2,4 G 12v Целосен сет, HH-670 K-2,4 G 6 V Целосниот пакет вклучува : (по избор)Список 1 : Далечински Управувач 2 : HH-670 K-2.4 G 12v Приемник 3 : Hh-670k-2.4 g 6 V ПРИЕМНИК 4 : HH-670 K-2.4 G 12 V ЦЕЛОСНА ПОСТАВУВАЊЕ 5 : HH-670k-2.4 G 6 V ЦЕЛОСНА SETNOTE : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Бамил ХХ-670К-2.4 Г 12В 6В Приемник И Далечински Управувач За Деца Електричен Автомобил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката