• Новак
Надувување Божиќ Прстен Фрли Игри За Деца Возрасни Божиќ Партија Прстен Фрли Играчки Вклучува Симпатична Божиќ Основи и Прстени, За Божиќ Партија Семејство Игра

Надувување Божиќ Прстен Фрли Игри За Деца Возрасни Божиќ Партија Прстен Фрли Играчки Вклучува Симпатична Божиќ Основи и Прстени,

Rating 
DEN 319.52

Достапност
Производот е достапен

€Нов Божиќ Прстен Фрли Игра Сет Вклучува 5 различни Бои На надувување Оревокршки табли(Црвена, Зелена, Жолта, Бела, Црна). 10 Прстени во 2 различни Големини. ●Семејни И Тимски Божиќни Игри●Ореви на Надувување отпечатени со различни голови, 5, 10, 20,50,100 Поени, многу предизвикувачки, Играч со најмногу поени победи.Повеќе Забава За сите возрасти!. €Поголема Големина●Прстени со различни големини, 7,5 инчи во дијаматер, 11,5 инчи во дијаматер. Големината На Оревчиња на надувување е 11,5 х 23,5 инчи, многу поголема големина од другите. ●Издржлив и Разноврсен Q Задебелен пвц материјал, издржлив и лесен. Лесно се надува и издува.Лесно складирање. Уживајте во текот на целата година. Xmasm Партија Материјали Декор Q Забава за Празник Божиќ партија игри, двор, божиќ партија корист материјали, семејни пријатели игри, карневал, роденден, училиште, градина, пикник, паркови, затворен отворено настани, итн. Декор За Оревокршачи На Надувување за врата, камин, Новогодишна елка итн. . Надувување Божиќ Прстен Фрли Игри За Деца Возрасни Божиќ Партија Прстен Фрли Играчки Вклучува 5 Симпатична Божиќ Основи и 10 Прстени, За Божиќ Партија Семејство Игра.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката