• Новак
Пет Ноќи кај Фреди-Прославете Го Ѕидниот Постер, 22.375 34

Пет Ноќи кај Фреди-Прославете Го Ѕидниот Постер, 22.375 34

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Осветлете ја секоја соба Со Овие Пет Ноќи кај Фреди-Прославете Го Ѕидниот Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Пет Ноќи во Фреди-Прославете Го Ѕидот Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката