• Новак
Сидро Моторот Монтирање Одговара изберете: 2002 - ЏИП СЛОБОДА

Сидро Моторот Монтирање Одговара изберете: 2002 - ЏИП СЛОБОДА

Rating 
DEN 1219.68

Достапност
Производот е достапен

Опис на брендот : Сидро Индустрии е признато име во моторот и преносните монтирања од 1933 година со нивниот мотор и преносни монтирања и други сродни авто делови.Монтажните Држачи на Моторот на планинскиот Мотор обезбедуваат квалитет, перформанси, совршено вклопување, форма и функција НА ОЕМ. Целта на држачот на моторот е да го поддржи моторот на шасијата и да ги намали вибрациите и бучавата од одекнување до остатокот од возилото. Сидро користи и природни и напредни СБР гуми во нивните држачи на моторот за да обезбеди одлична отпорност и анти-стареење и е тестирана цврстина по апликација. Користејќи стврднат челик и специјално средство за врзување што обезбедува метално поврзување со гума, држачите за сидро на моторот се направени за да бидат одличен избор за замена на држачите на моторот. - 2002-2005 Џип Либерти Диск тип=4 WD; Позиција=Пред Лево / / |2002-2005 Џип Либерти Диск Тип=RWD; Позиција=Пред Лево овој производ е произведен од Страна На Сидро Индустрии сепак може да се испраќаат во не-Сидро брендирани пакет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката