• Новак
Еланзе Дизајнира Сиво Сјајно Виножито Реактивна Глазура Каменина Шолја За Кафе Комплет од 4

Еланзе Дизајнира Сиво Сјајно Виножито Реактивна Глазура Каменина Шолја За Кафе Комплет од 4

Rating 
DEN 1485.92

Достапност
Производот е достапен

Еланзе Дизајни е посветен на пополнување на празнината во индустријата за подароци и домашен декор со производи изработени околу инспиративни пораки. Се надеваме Дека Сите наши уникатни производи ќе донесат инспирација и охрабрување во вашите домови. Забавната и живописна боја со висок сјаен финиш додава интерес за вашиот кујнски декор и колекцијата шолја за кафе. Додадете малку гламур во вашиот прибор за пиење или прскање боја во текот на целата година со оваа убава акцентна чаша. Изработена од цврста каменина; Секоја кригла содржи приближно 17 течни унци од вашиот омилен топол или ладен пијалок. Топ фиока машина за миење садови и микробранова печка безбедно; Миење Раце се препорачува за најдолготрајна завршница. Спакувани во вградена кутија; Подготвени да бидат надарени. Забавната и живописна боја со висок сјаен финиш додава интерес за вашиот кујнски декор и колекцијата шолја за кафе. Додадете малку гламур во вашиот прибор за пиење или прскање боја во текот на целата година со оваа убава акцентна чаша. Изработена од цврста каменина; Секоја кригла содржи приближно 17 течни унци од вашиот омилен топол или ладен пијалок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката