• Новак
Календар На Горили: Месечен Календар

Календар На Горили: Месечен Календар

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Производот е достапен

Пополнете ја претстојната 2018 година, со 16 месеци Горили во текот на целата година. Овој прекрасен календар содржи 16 месеци и 3 мини 2017, 2018 и 2019 година календари. Пополнете ја претстојната 2018 година, со 16 месеци Горили во текот на целата година. Овој прекрасен календар содржи 16 месеци и 3 мини 2017, 2018 и 2019 година календари.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката