• Новак
Трендови Меѓународни Зајдисонца Мини Ѕид Календар & Притисни Иглички И Притисни Иглички

Трендови Меѓународни Зајдисонца Мини Ѕид Календар & Притисни Иглички И Притисни Иглички

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Подгответе се да искра за сите да ја видат со Овој Календар За Зајдисонце за 2024 година! Би било невозможно да го започнете слободниот ден на погрешна нога додека се восхитувате на шумливиот сјај на некои од најневеројатните зајдисонца во светот - секој месец истакнува поинаку спектакуларен поглед на зајдисонце. Датумработи Мини Ѕидните Календари имаат календарска страница за секој месец од 2024 година, како и последните четири месеци од 2023 година. Овие мали календари се совршени за области со ограничен простор, како што се училишни шкафчиња, кампери ЗА Р.в., студентски соби или канцелариски кабини. 2023-2024 Календари направете одличен подарок за секој на вашата листа! ОВОЈ МИНИ КАЛЕНДАР ЗА ЗАЈДИСОНЦЕ (ДВОЈАЗИЧЕН ФРАНЦУСКИ) ЗА 2024 година содржи месечни страници за јануари до декември 2024 година, како и последните 4 месеци од 2023 година. 13 ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СЛИКИ отпечатени на премиум хартија. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА за МАЛИ ПРОСТОРИ како што се училишни шкафчиња, R или кампери, мали канцелариски кабини, студентски соби и многу повеќе. ЈАЗИК : англиски/француски. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА-Димензиите На Календарот се 7 "х 7".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката