• Новак
ФИЛТЕР ЗА БЕСПИЛОТНИ ЛЕТАЛА, Филтер За Леќи За Мелење Со Висока Дефиниција Ја Намалуваат Брзината На Блендата Доказ За Масло За Снимање ND8PL,ND16PL,ND32PL, ND64PL

ФИЛТЕР ЗА БЕСПИЛОТНИ ЛЕТАЛА, Филтер За Леќи За Мелење Со Висока Дефиниција Ја Намалуваат Брзината На Блендата Доказ За Масло

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

ФИЛТЕР ЗА БЕСПИЛОТНИ ЛЕТАЛА, Филтер За Леќи За Мелење Со Висока Дефиниција Ја Намалуваат Брзината На Блендата Доказ За Масло За Снимање ND8 PL,ND16 PL,ND32 PL,Nd64plspeciation : Тип На Ставка : ND Филтер За Мини 3 Проматеријал : Алуминиумска Легура, Оптичка Стаклена Боја : Како Што Покажаа Сликитежина : Прибл. 24g / 0.8 Ozapplicable Модели : Погоден За Мини 3 Про Пакет Листа : 1 x Филтер1 x Кутија ЗА Складирање ND Функција На Филтри : Користењето На овој филтер може да спречи прекумерна експозиција, да се спротивстави на расфрланата светлина, да ја намали брзината на блендата, да ја зголеми заситеноста на бојата за да ја направи сликата потранспарентна и поубава. Добар Ефект На Снимање : овој филтер може да постигне ефекти од големи размери, како што се маглива вода и ноќни светлосни патеки, што носи повеќе методи на изложеност и простор за создавање фотографија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката