• Новак
Хартија И Плик Велум Бристол Картон, 8. 11, по Пакување, 110лб Лосос Розова

Хартија И Плик Велум Бристол Картон, 8. 11, по Пакување, 110лб Лосос Розова

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Картонот За Џем Хартија И Плик е совршен за секоја покана, писмо, проект, важен документ или занает САМ. Со различни бои, големини и завршетоци за избор, тука има нешто за секого! Боја : Лосос. Големина : 8,5 х 11 инчи. Количина : 50 Листови. Овој шарен картон има мазна завршница од хартија и е достапен во широк спектар на бои и големини за да можете да ја најдете совршената хартија за секоја потреба. Одлично за промотивни производи, бележници, трасирање, честитки, покани, проекти, презентации и многу повеќе!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката