• Новак
Киана Мол Област Килими Удобен Тротоар Не-избледување Анти-Пролевање Густа Пената Без Пилинг Звучна Изолација ЕВА Пена Мат Тепих Душек Дома Декор

Киана Мол Област Килими Удобен Тротоар Не-избледување Анти-Пролевање Густа Пената Без Пилинг Звучна Изолација ЕВА Пена Мат Тепих

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Опис : Неспорно е дека е лесен за употреба бидејќи производот е со усвојување на минималистичка карактеристика. Тепихот е отпорен на влага и звучно изолиран, освежувачки и апсорбира влага, мек и нежен, има густа пената, е цврст, не фрла коса, не бледне и е anti-skid.It погоден е за употреба бидејќи може да се исчисти со правосмукалка или да се исчисти директно со вода, што е идеално за прикажување на дневната соба за домашни миленици кои се релаксираат, ДЕЦАТА САМИ прават работи и прават возрасни sports.It изработен е од пена, ЕВА, фланелет материјал.Нашиот производ е достапен во 2 големини, тие се 30см, 40cm.It погоден е за правење удобен под за вашето бебе за играње.Име на ставка : Спојување Подни Матсматеријал : ПЕНА, ЕВА, Фланелеткарактеристики : Заштитни, Лесна Инсталација, Детали За Отпорност На Влага : 30х30см : Л : 30см/11,81", В : 30см/11,81 " (Прибл.) 40х40см : Л : 40см/15,75", В : 40см/15,75 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 2 х Спојување Подни Душеци погоден е за правење удобен под за вашето бебе за играње. Неспорно е дека е лесен за употреба, бидејќи производот е со усвојување на минималистичка карактеристика. Тепихот е отпорен на влага и звучно изолиран, освежувачки и апсорбира влага, мек и нежен, има. Тепихот е отпорен на влага и звучно изолиран, освежувачки и апсорбира влага, мек и нежен, има густа пената, е цврст, не фрла коса, не бледне и е против лизгање. Поради посвојувањето. Несомнено, тој едноставен дизајн на изглед го прави производот со лесна употреба. Тепихот е отпорен на влага и звучно изолиран, освежувачки и апсорбира влага, мек и нежен, има густа пената,. Тепихот е отпорен на влага и звучно изолиран, освежувачки и апсорбира влага, мек и нежен, има густа пената, е цврст, не фрла коса, не бледне и е против лизгање.Една од предностите о.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката