• Новак
Уметнички Ткајачи Алфреско Граничи Тркач Област Килим, Црна Камила ,2'5 7'10

Уметнички Ткајачи Алфреско Граничи Тркач Област Килим, Црна Камила ,2'5 7'10

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Обликувајќи чувство на топлина што ќе зрачи со удобни вибрации низ вашиот простор, Колекцијата Алфреско нуди рустикален инспириран шарм ќе го трансформира вашиот декор простор и ќе им завидува на вашите гости! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено Со Олефин Во Египет, и нема Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. Машина Ткаени Во Египет со 100% Олефин. Функционалниот куп не овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Стилот на домашен декор на викендицата обезбедува совршена недооценена основа за секоја просторија, со фокус на удобност и релаксација. Совршен за секој надворешен амбиент : покрај базен, покриен двор, двор или палуба. Лесно може да се префрли внатре во домот за да работи совршено во игротека или трпезарија. Оваа колекција на килими е создадена имајќи ги предвид елементите на отворено. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево! За да го продолжите животниот век на вашиот килим, често ротирајте и користете надворешна подлога за тепих за да овозможите циркулација и одводнување на воздухот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката