• Новак
Жени Удобни Клинови Сандали Со Поддршка За Лак За Прошетка Летна Масажа Функција Платформа Чевли

Жени Удобни Клинови Сандали Со Поддршка За Лак За Прошетка Летна Масажа Функција Платформа Чевли

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Гумен ѓонсофе стп кожа горен дел за вашите дневни рутини.Дизајнирана поддршка за висок лак : Балансирајте ја силата на стапалото за да ја намалите болката во петицата и грбот.Пета со меки гумени честички : Масирајте со секој чекор, подобро здравје, промовирајте ја циркулацијата на крвта.Надворешен ѓон против лизгање гума : Жив и мек. Поставата што апсорбира пот и внатрешниот ѓон овозможуваат удобно целодневно искуство. Различни Прилики : Совршени За нивно носење на забава, одмор Во Лето и прошетки на плажа. Гумен ѓон. Поддршка За Лак. Смирувачки честички за масажа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката