• Новак
Женски Сандали Флип-Апостолки Дише Дома Клинови Папучи Плажа Папучи Чевли

Женски Сандали Флип-Апостолки Дише Дома Клинови Папучи Плажа Папучи Чевли

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Сандали Флип-Апостолки Дишење Дома Клинови Папучи Плажа Папучи Чевли Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5-9см/3.4-3.5" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" Нога Широк : 9см/3.5" Големина : 39 Сад : 8 Велика Британија : 5.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 СМ/9.7" Нога Широк : 9-9, 5 см/3.5-3.7" големина : 40 сад : 8.5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.8" Нога Широк : 9.5 см/3.7" ова Пар Чевли Е Многу Погоден За Одмор Дома, Патувања и Прилики Во Канцеларијата На Компанијата, може да го Тргне вашиот темперамент, може да СЕ СОВПАДНЕ со ВАШАТА КАПА, ВРВ, ЗДОЛНИШТЕ, ПАНТАЛОНИ ИТН., дали вашата гардероба е добар придружник. Дојдете и изберете ги вашите омилени чевли! Повод : овој чевел е погоден за дома, канцеларија, забава, клуб, танц, училиште, патување и други прилики, но исто така погоден за Денот на Благодарноста, Велигден, Денот на Мајката, враќање на училиште и други празници. Стил : овие чевли користат уникатен процес на сечење и стил на дизајн, што може да го поттикне вашиот темперамент. Материјали : чевелот е направен со удобни, лесни безбедносни материјали кои не се грижат дали ќе ви ги повредат стапалата. Чистење : ве Молиме користете четка со мека текстура за чистење, не користете топла вода, белило, итн. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката