• Новак
Дизајн на потпис Од Modernли Кабелеро Модерна Тапацирана Клупа За Акцент, Јаглен И Кафеава Боја

Дизајн на потпис Од Modernли Кабелеро Модерна Тапацирана Клупа За Акцент, Јаглен И Кафеава Боја

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Цврстата конструкција и безвременскиот стил на клупата Кабелеро го прават совршено акцентно парче во вашата дневна соба, спална соба или влез. Полица за складирање на дрвени летви и амортизиран врв додаваат чувство на воздушна софистицираност и шармантен рустикален стил. Цврсто дрво во средно кафеава завршница, Прикачено перниче за тафтувано седиште во тапацир од полиестер од јаглен,Полица Од дрвена летва,потребно Е Склопување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката