• Новак
Хидрауличното Црево На Сопирачките Одговара На Тојота Камри

Хидрауличното Црево На Сопирачките Одговара На Тојота Камри

Rating 
DEN 959.84

Достапност
Производот е достапен

Кочница Хидраулично Црево Сопирачка Хидраулично Црево Дополнителни Карактеристики Боја : Црно Црево. Одговара Изберете : 1992-1993,1996 ТОЈОТА КАМРИ 1995-1996 ТОЈОТА АВАЛОН 1992-1996 ЛЕКСУС ЕС и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката