• Новак
Сет за долна облека за долна облека за машката Дарт Вадер

Сет за долна облека за долна облека за машката Дарт Вадер

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Повторно се чувствувате како дете кога ќе се повлечете од овој сет на машката за долна облека за мажите Дарт Вајдер. Одликувајќи се со кратки ракави со внатрешно и деколте на екипажот без ознака. Дизајниран со предна графика на костумот на Дарт Вадер во неговата црна шема на бои. Краткото на боксерот, вклучени во овој сет, се вклопуваат во вашето тело без да бидат премногу тесни и непријатни. Направено со "Војна на Starвездите " на еластичната лента за половината, овие долна облека совршено се координираат со маицата. Достапно во големини S - XL. Војна на Starвездите Дарт Вајдер Машка под -долна облека за долна облека : кошула : 100% памук. Долна облека : 95% памук, 5% спандекс. Сет за долна облека за мажи. Предната графика на костумот на Дарт Ведер на кошулата. Предната лепенка на „Војна на Starвездите“ на долна облека. Црна боја. Деколте на екипажот. Внатрешен ознака. Мек памук. Еластична лента за половината. Кратки ракави. Snug Fit Boxer Brots. Координиран сет. Достапно во големини S - XL. Вклучете се пред да се мие, машината миење во ладна вода со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува линија, ладното железо по потреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката