• Новак
Ноќта на вештерките црна мечка нараквици Трајни доцни нараквици Фотографија Реквизит мултифункционална новинска улога игра удобност за филмски фестивал на филмо

Ноќта на вештерките црна мечка нараквици Трајни доцни нараквици Фотографија Реквизит мултифункционална новинска улога игра удобност

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Производот е достапен

Halloween Black Bear Gloves Durable Latex Gloves Photography Props Multifunction Novelty Role Playing Comfort for Movie Theme Festival Adult.Halloween black bear gloves are made of quality latex material, which is durable and sturdy.Cosplay black bear gloves are easy to wear, not easy to fall Исклучено, погодни за повеќето додатоци за облека што ги носат возрасните. Нараквиците од латекс имаат тродимензионална форма и животен изглед. Тие се улоги што играат реквизити за забави за Ноќта на вештерките. Слози за наклон се погодни за маскирани, театарски фази, карневали, барови, украси за дома, музички фестивали, шоу за танцување, реквизити за костими за шминка, за Ноќта на вештерките, реквизитите на филмот, итн. себе, пријатели и фанови на играње улоги. Фестивалот на Халоуин Косплеј нараквици со црна мечка. Фенси фустани за Ноќта на вештерките за одмор нараквици. Сценски претстави карневалски реквизити. Animalивотински шепи нараквици за деца празнична улога. Велигденски терор додатоци за латекс нараквици за возрасни. [Функција] Нараквиците од латекс имаат тродимензионална форма и животен изглед. Тие се реквизити за играње улоги за забави за Ноќта на вештерките . [Подароците] Нараквиците на црната мечка се совршен подарок за себе, пријателите и фановите за играње улоги . [Нараквиците за црна мечка на Cosplay се лесни за носење, не се лесни за паѓање, соодветни за Повеќето додатоци за облека што ги носат возрасните . [Апликација] Костимите нараквици се погодни за маскирани, театарски фази, карневали, барови, украси за дома, музички фестивали, шоу за танцување, реквизити за костими за шминка, Ноќта на вештерките, филмски реквизити, итн. [Материјал] Ноќта на вештерките Нараквиците од црна мечка се изработени од квалитетен латекс материјал, кој е издржлив и здрав . Спецификација : Материјал : LATEXCOLOR : Black Size Chart : 45 CMX25 CM/17.72 INCHX9.84 INCHPACKAGE Вклучува : 1 пар Ноќта на црната мечка GLOVESNOTE : Ве молиме, дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката