• Новак
Кожен Весник Лаптоп За Полнење Со Обични Влошки Држач За Картички И Торбичка За Патент

Кожен Весник Лаптоп За Полнење Со Обични Влошки Држач За Картички И Торбичка За Патент

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

СТИЛСКИ ДНЕВНИК - ова рачно изработено списание е изработено од кожа исончана со масло. Овој уникатен тип на кожа лесно носи гребнатини и станува помек и гроздобер изглед за време на ВИСТИНСКИОТ КОЖЕН КАПАК – густата и цврста кожа добро го покрива дневникот и може да издржи честа употреба долго времешто ИМА ВНАТРЕ-производот содржи три обични влошки од хартија и еден додаток за организирање картички, билети, мапи, разгледници итн. Целиот комплет е спакуван во згодна крафт – хартиена кутија со резервна еластична лента прикачена на неа за списаниетопополнување-тетратката се полни и влошките може лесно да се заменат со корисник. Ние нудиме квалитетни инсерти (100 gsm хартија без киселина), во обичен, испрекинат, обложен и мрежен формат, подготвени за вашите креации за ХОБИ и ПРИЛАГОДЛИВИ – освен што го користите за пишување / правење белешки, може да се користи и за хоби како што се дневник со куршуми, калиграфија, бележење, скицирање и водење дневник. Многу од нашите клиенти ги приспособија своите списанија специјално за дневник со куршуми, кои се навистина одлични и инспиративни! Кожен Весник За Полнење Со Обичен Држач За Картички И Торбичка за Патент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката