• Новак
Нулум Гроздобер Цветни Печати Традиционална Област Килими, Портокал

Нулум Гроздобер Цветни Печати Традиционална Област Килими, Портокал

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Дајте му на вашиот дом безвременски изглед во домашниот декор со Овој Традиционален килим кој се одликува со неверојатен класичен дизајн. Овој 100% Полиестерски килим сигурно ќе биде главен во вашиот дом. Нулум Гроздобер Цветни Печати Традиционална Област Килими, Портокал : Грижа : Професионални Чисти. Земја на потекло : Увезени. Мерења : 78 Должина/Инчи, 51 Ширина/Инчи. Форма : Правоаголник. Во нулом веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат. Машина Произведена Во Турција. Изработени од 100% Полиестер. Портокалова боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката