• Новак
Харпер Крст-Крст Прозорец Завеса Панел-Сива

Харпер Крст-Крст Прозорец Завеса Панел-Сива

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Панелот За Завеси Со Вкрстен Крст харпер додава допир на кралско семејство на секој прозорец. Секој панел е изработен од луксузно меко, смачкано-кадифе што убаво се завесува и сјае со задебелена боја. Дизајниран е со осум вкрстени јазичиња за елегантен и безвременски изглед што ја нагласува секоја големина декоративна прачка. Харперскиот Вкрстен Панел е направен со специјална ткаена постава за да се спречи истегнување. Сликата покажува два панели, секој панел се продава одделно. Ширина Завеса Панел : 50 Инчи. Секој панел се продава одделно. Крст-Крст Таб Врвот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката