• Новак
Борзои во кујната кујна или бања Мат 24х36

Борзои во кујната кујна или бања Мат 24х36

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 - Анти -матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches. Трајно обоена и избледена отпорна. Одлично за кујната, бањата, надвор од топла када или само во вратата од базенот. Користете градинарско црево или мијалник за напојување за да ја бркате нечистотијата од душекот. Не чистете со четка. Користете го вакуумот на поставката на подот. Чиста дамка со средство за чистење што не произведува SUD. Анти-матично кујнски удобност Мат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката