• Новак
В ЕЛИТА ФРОНТЛОАД НБ АКТОВКА В ТРОЛЕЈСТРЕП ЗА 15.6 ЛАПТОП

В ЕЛИТА ФРОНТЛОАД НБ АКТОВКА В ТРОЛЕЈСТРЕП ЗА 15.6 ЛАПТОП

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

В7 ЕЛИТА ФРОНТЛОАД НБ АКТОВКА СО / ТРОЛЕЈСТРЕП ЗА 15.6 " Лаптоп Информативен Стил На Производот : Актовка. Пристапност : Предно Вчитување. Опции За Носење : Ремен За Количка. Максимална Големина На Екранот Поддржан : 15.6". Разно Апликација/Употреба : Лаптоп.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката