• Новак
Мосисо 13.3 Лаптоп Случај Ракав Торба За MacBook Pro Air Dell HP Lenovo Asus Acer Површина, Водоотпорен Полиестер Лаптоп Торба Заштитна Случај Покритие Со Џеб, Фламинго Палма Лисја

Мосисо 13.3 Лаптоп Случај Ракав Торба За MacBook Pro Air Dell HP Lenovo Asus Acer Површина, Водоотпорен Полиестер Лаптоп Торба

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Внатрешни димензии : 13,58 x 0,79 x 10,04 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 14,17 x 0,79 x 10,63 инчи (L x w x H). Предниот вертикален страничен џеб димензии : 9,25 x 9,84 инчи (L x W).Направено со водоотпорен полиестерски материјал, патент со горниот отвор што се лизга непречено и овозможува удобен пристап до вашиот уред. Тенок и лесен, не го зголемува вашиот уред и лесно може да се лизне во вашата актовка, ранец или друга торба.Дополнителниот џеб напред обезбедува доволно простор За чување На Мекбук глушец, слушалки, пенкала и бележници, нудејќи дополнителна погодност. Оваа заштитна торба за покривање на куќиштето за носење ракави со џеб е идеална за да го извадите вашиот лаптоп лаптоп компјутер.Се одликува со слој од полиестерска пена и меки облоги од ткаенина од руно за апсорпција на удари и заштита на вашиот уред од прашина, нечистотија, удари, удари и случајни гребнатини.Компатибилен Со Macbook Air 13 2010-2017, Macbook Pro 13 2008-2015, Површина Книга 2/1 13.5, Површина Лаптоп 3/2/1 13.5; Dell Inspiron 13/14, Dell Ширина 14; HP Elitebook 830 13.3, HP Elitebook/Spectre X360 13.3, HP Завист/Поток 13, hp поток/Павилјон 14; Леново Thinkpad X1 Јаглерод 14, Леново Ideapad 320s-14/320s-15, Леново Ideapad 710s/720s 13/14, Леново 720 13.3/јога 2 про/јога 920; Asus Vivobook/Zenbook flip s 14, ASUS Zenbook/chromebook 13.3; Ацер Свифт1/7 /Спин 5 13.3, Ацер Свифт5/Спин7 14. Мосисо 13.3" Лаптоп Случај Ракав Торба За Mac Book Pro Air Dell HP Lenovo Asus Acer Површина, Водоотпорен Полиестер Лаптоп Торба Заштитна Случај Покритие Со Џеб, Фламинго Палма Лисја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката