• Новак
Лего Марвел Одмаздници - XBO еден [дигитален]

Лего Марвел Одмаздници - XBO еден [дигитален]

Rating 
DEN 547.52

Достапност
Производот е достапен

Xbox One Lego Marvel Avengers Full Game If Некој тврди дека треба да ги платите во картички за подароци, ве молиме известете го на асистентот за жалба на ФТЦ. Прочитајте повеќе на Подарок картичка за спречување на измама со одмаздници на одмаздниците! Најпродаваната франшиза за видео-игри LEGO® Marvel се враќа со нова акција спакувана, супер херојска авантура. Придружете се на тимот на Avengers на LEGO® Marvel и доживејте видео -игра со ликови и приказни од критички ценети филмови и многу повеќе. Играјте како најмоќните супер херои во нивната потрага да го спасат светот. Receiveе добиете е-пошта за потврда од неколку минути за успешно поставување на нарачки . Втора е-пошта од Line@e- со пристап до вашиот пин ќе биде доставена во рок од 60 минути*. Ако имате проблеми со примање на е-пошта, одете на следната веб-страница за да пристапите до вашата набавка : www.e-. Внесете ја вашата адреса за е -пошта што се користи за нарачка на вашиот поштенски код за наплата и бројот на вашата нарачка (бројот на вашата нарачка може да се најде на вашата е -пошта за потврда од или во историјата на нарачката на вашата сметка) . За да ги видите најчесто поставуваните прашања во врска со овој производ посетете ја www . e- /faq.html. Нема поврат или поврат на електронски исполнети броеви на ПИН. не е одговорен за украдени или погрешни иглички. *Пиновите обично се испорачуваат за неколку минути или, најмногу, во рок од 48 часа во зависност од дополнителната валидација на нарачката што ја бара Вол-Март или вашата компанија за кредитни картички.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката