• Новак
Користени-Леново ThinkPad T570, 15.6 FHD Лаптоп, Intel Core i7-7600U @ 2. GHz, 16GB DDR3, НОВИ 500GB M. SSD, Bluetooth, Веб Камера, Победа Про 64

Користени-Леново ThinkPad T570, 15.6 FHD Лаптоп, Intel Core i7-7600U @ 2. GHz, 16GB DDR3, НОВИ 500GB M. SSD, Bluetooth, Веб

Rating 
DEN 2368.00

Достапност
Производот е достапен

Користен Леново Think Pad T570 15.6" FHD Лаптоп (15.6 " FHD (1920x1080)) компјутер напојуван Од Intel Core i7-7600 U @ 2.80 GHz (7-та генерација) ПРОЦЕСОР СО 16 GB DDR3 RAM МЕМОРИЈА и НОВИ 500 GB M. 2 SSD. Доаѓа со инсталиран Microsoft Windows 10 Pro 64-битен. Овој производ е покриен со Целосна 365 Ден Делови и гаранција За Работна Сила! Intel Core i7-7600 U @ 2.80 GHz (7-та генерација). 16ГБ ДДР3 НОВИ 500ГБ М. 2 ССД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката