• Новак
Петок 13 -ти Jејсон живее држач за значка за лична карта со 1,5 гумен приврзок

Петок 13 -ти Jејсон живее држач за значка за лична карта со 1,5 гумен приврзок

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

/ Петок на 13 -та лента : Оваа лента ја карактеризира маската на asonејсон од едната страна со распрскувачи на крв од другата страна . Откриени затворени ленти : Карактеристики 1 Пластично ослободување на слајдот 3 "Горе за брзо одвојување и 1 затворање на предвремени предвремени. *Секогаш бидете внимателни не внимавајте За да ги фатите вашите ленти фатени во предмети со подвижен дел*. Детален гумен шарм : прикачен е густ, 1,75 "гумен приврзок Jејсон маска. Налепницата во случајот со лична карта е на маската со крвави ножеви зад неа . Супериорен квалитет и материјали : Оваа специфична лента се прави во нормален стил на ширина што е совршен за употреба како клучна лента, за конвенции, крстарења и други настани . На (приближно) .75 "ширина и 32 инчи кога се целосно разоткриени, овие се изградени за да ги издржат маките на одморите, екскурзиите и секојдневното носење! солза или лесно зрее.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката