• Новак
Сонувај за мене шетач на лесен asаспер во сива боја

Сонувај за мене шетач на лесен asаспер во сива боја

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Чувајте го вашиот мал возач удобен со шетачот на лесен сон од мене. Погодно и лесен, тој е преполн со сите карактеристики што ви се потребни за различни екскурзии што треба да се вртат. Предните тркала на вртењето обезбедуваат помазно возење над рабници и нерамни површини, додека потпирачот за грб може да се прилагоди на положбата за спиење. Покрај тоа, целосниот капак што може да се прошири создава околина за штит за вашето дете. Овој сив шетач е дизајниран со само десен агол помеѓу рачката на рачката и задните тркала за лесно одење. Исто така, нуди брз и едноставен компактен дизајн на пати за патување и складирање. Другите карактеристики вклучуваат продолжен потпирач за нозе, прицврстувач со пет точки, достапна корпа и лесен систем за сопирање. Добијте се со овој сон врз мене шетач на лесен asаспер. Сонувај на мене шетач на лесен asаспер во сива боја : лесна рамка за трајни перформанси. Јаспер нуди компактен преклоп. Брзо лесно компактно преклопување за погодност за складирање. Кошница за лесен пристап. Мулти -позиции прилагодливо седиште на седиштето погодно за 6 месеци до 36 месеци. Прецизни предни тркала за прецизна маневрирање. Подготвено седиште има мулти-позиција. Прилагодлива лента за 5 точки со влошки на рамото. Стоп и одете со сопирање на сопирање. Тежина на производот 14 bs. Капацитет 50 фунти. CPSC и АТМА сертифицирани. Recline му дозволува на вашето дете да лежи удобно за дремки или да седи исправено да ги земе знаменитостите, нудејќи ја флексибилноста на вашето зафатено дете. Предните и задните тркала обезбедуваат вашето дете да има мазно и удобно возење без разлика дали патува по патеки за ликвидација или над трнлив тротоарот,. Лесната слајд крошна е прилагодлива за висина за да се сместат децата што растат. Достапни бои : сина, сива, розова.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката